Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
san napisał:
dlaczego szukasz chlopow,ja tez calkiem dobrze gram w nozna....i nie jednemu chlopowi dalam w kosc na boisku



w takim razie zapraszam,własnie wychodze niebawem na trening,mieszkasz blisko wiec jesli chcesz mi dokopac zapraszam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

no coz ty musisz trenowac...
ja treningu nie potrzebuje....kobiety sa inteligentne,zawsze w dobrej kondycji,szybkie ,zawziete i maja dobra koordynacje....moglam bym wymieniac i wymieniac...a wy chlopy musicie TRENOWAC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
san napisał:

no coz ty musisz trenowac...
ja treningu nie potrzebuje....kobiety sa inteligentne,zawsze w dobrej kondycji,szybkie ,zawziete i maja dobra koordynacje....moglam bym wymieniac i wymieniac...a wy chlopy musicie TRENOWAC


Piszesz tak ogólnikowo,ach Wy kobiety,w buzi wasza sila tkwi,a z szacunku do Was -my chłopy Wam pobłażamy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
skad jestes chlopie - ja chetnie pokopie???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No tak jak zwykle ,tylko jedna osoba z tego portalu ,potrafiła przejechać az ponad 100km tylko po to zeby pograc w piłke........Dzieki Sławek za przybycie i kombinujemy juz coś na przyszły weekend,,,,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aneczka066 napisał:


chesz pograc w noge??????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tylu chetnych na tym portalu i na tym forum to nie wiem czy sie lapie do pierwszego skladu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sławek Ty juz jestes w pierwszym składzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kiedy gracie i gdzie? moze bym i ja sprobowal. nie wiem jak tam kondycyjnie ,czy dam rade ale mysle ,ze nie jest tragicznie. daj znac co jak i gdzie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas